قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و قطعات سایت اتو کارن

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت اتوکارن موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.
ثبت سفارش از سوی خریداران سایت اتوکارن در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی اتوکارن به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت اتوکارن از سوی آنها میباشد

قوانین عمومی
کلیه لوازم جانبی و لوازم یدکی انواع خودرو رنو –برلیانس-سانگ یانگ و خدمات ارائه شده در سایت اتوکارن مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشد.
مشتریان و کاربران سایت اتوکارن که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر شخصی است که درسایت اتوکارن مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از لوازم و قطعات و خدمات اتوکارن بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.
نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین اتوکارن و کاربر
مشتریان و کاربران اتوکارن که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند

از طریق ایمیل رسمی اتوکارن به آدرس : ایمیل info@otokaren.com
از طریق برقراری ارتباط تلفنی با شماره تماس ذیل :

02136056128

اطلاع رسانی یک طرفه از سوی اتوکارن به مشتریان و کاربران از طریق کانال رسمی تلگرام اتوکارن به آدرس ذیل :
کانال تگرام

https://telegram.me/otokaren

ثبت سفارش و پردازش محصول
روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.
اتوکارن همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در اتوکارن به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری برای اتوکارن محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ فاکتور سفارش پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.